(SH01) Полки для взуття з пластмаси чорні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ozgen Plastik – сучасний бренд, в асортименті якого можна знайти величезну кількість рішень для догляду та збереження одягу та предметів домашнього побуту.
Ця поличка створить затишок і комфорт у вас в передпокої. Допоможе упорядкувати складування вашого взуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ozgen Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
- Ціна: 478 ₴

