Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для ванної кімнати 2-ярусна, пластик 09164
Полиця для ванної кімнати 2-ярусна Dunya Plastik 09164 - це практичний та стильний аксесуар, який допоможе вам організувати простір у ванній кімнаті. Вона виконана з високоякісного пластику білого кольору та має овальну форму. Полиця має два яруси, що дозволяє розмістити на ній різні предмети, такі як шампуні, гелі для душу, мило, рушники та інші аксесуари.

Особливості:
- матеріал: пластик.
- Колір білий.
- Розміри: 50x26, 7x12 см.
- Форма: овальна.
- Кількість ярусів: 2.
- Тип установки: настінний.
- Кріплення: присоски.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dunya Plastic |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір покриття | Білий |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 26.7 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
- Ціна: 226 ₴


