Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для білизни в'язаний із кришкою 43 л Ucsan Slim Drop Design (M-174): Економте простір у вузьких приміщеннях із кошиком для білизни в'язаний із кришкою 43 л Ucsan Slim Drop Design (M-174). Її "тонкий" дизайн (Slim) ідеально підходить для розміщення між меблями або біля стіни, не займаючи багато місця. В'язана текстура додає елегантності, а кришка приховує вміст. Об'єм 43 л оптимальний для щоденного використання. Кошик виготовлений з якісного, вологостійкого пластику та забезпечує вентиляцію завдяки продуманій перфорації. Це ідеальне поєднання стилю, компактності та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 29 см |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 43 л |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 46 см |
- Ціна: 548 ₴

