Кошик для білизни ротанг з кришкою 52 л Dunya Plastik (05005)

- Готово до відправки
- Код: 100506ZPL
841 ₴
+380 (66) 548-95-75
- +380 (63) 967-43-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для білизни ротанг з кришкою 52 л Dunya Plastik (05005): Знайдіть ідеальний баланс між місткістю й розміром із кошиком для білизни ротанг із кришкою 52 л Dunya Plastik (05005). Середній об'єм 52 л робить її зручною для використання в більшості ванних кімнат. Дизайн, що імітує ротангове плетіння, додає інтер'єру тепла та затишку. Кошик виготовлений із міцного пластику, стійкого до вологи, обладнаний кришкою для естетичного зберігання. Це практичне, довговічне та стильне рішення для організації прання.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Трикутна |
| Матеріал | Ротанг |
| Об`єм | 52 л |
| Кришка | Є |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 58 см |
| Вага | 1200 г |
| Виробник | Dunya Plastic |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 841 ₴
