Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для білизни ротанг з кришкою 60 л Dunya Plastik (05004): Додайте тепла та затишку до вашої ванної кімнати з кошиком для білизни ротанг із кришкою 60 л Dunya Plastik (05004). Імітація плетіння ротанга надає кошику елегантного та натурального вигляду, водночас зберігаючи переваги міцного та вологостійкого пластику. Місткий об'єм 60 л ідеально підходить для зберігання білизни великої родини. Кришка приховує вміст, а спеціальні отвори забезпечують необхідну вентиляцію. Це ідеальне поєднання естетики та функціональності для організованого простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dunya Plastic |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 34 см |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Ротанг |
| Об`єм | 60 л |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 730 ₴

