Багаторівнева прозора універсальна підставка Emhouse (EP-629)

- Готово до відправки
- Код: 100554ZPL
255 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 548-95-75
- +380 (63) 967-43-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багаторівнева прозора універсальна підставка Emhouse (EP-629): Зручність, огляд та організація!
Перетворіть безлад у вашій шафі чи на стільниці на ідеальний порядок завдяки багаторівневій універсальній підставці Emhouse (EP-629). Ця підставка має східчасту конструкцію, яка дозволяє зберігати предмети на різних рівнях, забезпечуючи чудовий огляд і легкий доступ до кожних з них, навіть тих, що розташовані далі. Більше не потрібно пересувати все, щоб знайти потрібне! Підставка ідеально підходить для використання у кухонних шафах, коморах, столах або у ванній кімнаті. Виготовлена з міцного матеріалу, вона стійка та довговічна. Це функціональне та розумне рішення, яке економить ваш час та місце.
Характеристики:
- Вага: 0.3 кг
- Розміри: 9 x 26 x 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emhouse |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Колір | Прозорий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Кількість ємностей | 0 |
| Тип | Набір для спецій |
| Об`єм | 0 мл |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Состав набора | |
| Солонка | 0 шт. |
| Ємність для олії | 0 шт. |
| Перечниця | 0 шт. |
| Ємність для оцту | 0 шт. |
| Цукорниця | 0 шт. |
| Серветниця | 0 шт. |
| Підставка для набору | 1 шт. |
| Підставка для зубочисток | 0 шт. |
- Ціна: 255 ₴





